Святкування 70-річного ювілею Хотинської ЗОШ№5

Автор: autor  |  13 Кві 2014 | розділ: Події
IMG_3163

          11 квітня 2014 року Хотинська ЗОШ І-Ш ступенів№5  святкувала свій 70-річний ювілей.

          Урочисті заходи розпочались з лінійки, на яку було запрошено почесних гостей:голову Хотинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Галину Макарівну Василенко; директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хотинської районної державної адміністрації Володимира Афанасійовича Марцинкевича; начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Хотинської районної державної адміністрації Наталю Петрівну Філіпчук; першого заступника Хотинського міського голови Миколу Олексійовича Головльова , також ветеранів педагогічної праці: Шевчук Надію Вікторівну, Пижика Анатолія Захаровича, Небельську Катерину Андріївну, Суздал Валентину Іванівну, Фонарюк Людмилу Василівну.

  Присутніх першою привітала директор Хотинської ЗОШ І-Ш ступенів№5  Світлана Леонідівна Анісімова, яка зазначила : «Сьогодні Хотинська ЗОШ І-Ш ступенів №5 – це сучасний навчальний заклад з великим майбутнім. Незмінні традиції, прогресивні сучасні ідеї, потужний молодий педагогічний та прогресивний учнівський колективи; прагнення до успіху і вдосконалення-саме такою нашу школу знають хотинчани. За час свого існування наша школа відзначила 70 випускних балів. Вона виховала  багато поколінь учнів. Залишаючи шкільний поріг, випускники через деякий час знову повертаються до неї, ведучи за руку своїх дітей!».Слова особливої вдячності висловила ветеранам педагогічної праці. Їх внесок в досягнення школи надзвичайно великий.

            Звичайно, таке важливе свято не могло залишитися без нагородження кращих вчителів школи та ветеранів педагогічної праці. Галина Макарівна Василенко, голова Хотинської районної організації профспілки працівників освіти і науки, привітала, відзначивши високу професійну роботу педагогічного колективу школи, вручила почесні грамоти управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації,райкому профспілки та грошові винагороди з нагоди 70-ювілею школи.

          Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою.Концертні номери змінювали спогади почесних гостей, привітання, враження, урочисті поздоровлення.

         З Днем народження, рідна школо!Нехай твої класи завжди повняться дитячим сміхом.Нехай вічним у твоїх стінах буде свято дитинства, юності і процвітання!

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика