Серпнева конференція педагогічних працівників Хотинського району

Автор: autor  |  31 Сер 2014 | розділ: Події
DSC07357

      Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України 28серпня 2014року відбулася конференція педагогічних працівників Хотинського району, на яку були запрошені директори закладів освіти і їх заступники, голови профспілкових комітетів, учителі, педагоги-організатори, завідуючі дошкільними навчальними закладами, міський та сільські голови, керівники державних установ – 250 чоловік.

У роботі брали участь : голова Хотинської районної державної адміністрації  Стратейчук В.Д., голова районної ради – Кравецька Т.І., начальник управління освіти, молоді та спорту Хотинської районної державної адміністрації – Плаксивий О.В., голова райкому профспілки працівників освіти і науки – Василенко Г.М., методист інституту післядипломної педагогічної освіти – Боднар В.П., голова громадської ради з питань освіти і науки Хотинської районної державної адміністрації – Коваль М.І., які привітали  всіх присутніх з новим навчальним роком та побажали здоров’я і терпіння, впевненості в завтрашньому дні, добробуту і всього найкращого.

З доповіддю «Про підсумки розвитку освіти району у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік» виступив начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Плаксивий О.В., також у обговоренні брали участь: Кравецька Т.І. – голова районної ради, Стратейчук В.Д. -  голова районної держадміністрації , Василенко Г.М. – голова райкому профспілки працівників освіти і науки, Горобчук В.О.- завідуюча Крутеньківським ДНЗ, Молдован Н.А.- заступник директора з навчально-виховної роботи Бочковецького НВК, Катеринчук Н.В.- голова батьківського комітету Клішковецького НВК, Главацький В.В.- директор Зарожанського НВК, Осіпова О.О.- заступник директора з виховної роботи Хотинської ЗОШ І-Шст.№5.

Всі присутні на конференції одноголосно підтримали та долучилися до акції «Підтримай Українську армію».

За результатами об’їзду по перевірці готовності навчальних закладів до нового 2014/2015 року та роботи в осінньо-зимовий період дипломами районної державної адміністрації та преміями райкому профспілки були нагороджені :

-         Клішковецький НВК І ст. (директор Вілянська Л.І.);

-         Дошкільний підрозділ Недобоївського НВК І-Шст.(заступник директора Дребот Т.О.);

-         Санковецький НВК І-ІІст.(директор Андрійчук Н.В.);

-         Колінковецький ЗНЗ І-Шст. (директор Боярин Н.М.);

-         Рукшинська ЗОШ І-Шст. (директор Шишковський С.І.).

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика