Відбувся розширений пленум Хотинського РК профспілки працівників освіти і науки

Автор: autor  |  11 Січ 2019 | розділ: Без категорії

 

11.01.2019 року , привітного січневого дня , у Будинку школярів та учнівської молоді ,відбувся черговий VІІ пленум Хотинської районної організації  Профспілки працівників освіти і науки,   на якому було розглянуто питання про стан виконання зобов’язань сторонами соціального діалогу за Колективним договором між Управлінням освіти районної державної адміністрації та Хотинською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2017 – 2020 роки та внесення до неї змін. З доповіддю виступили голова Хотинської районної організації профспілки  освіти і науки  Г.Василенко та в.о.начальника управління освіти Хотинської районної державної адміінстрації М.Микитюк.
  В обговоренні взяли  участь Паладюк Галина Василівна  –    член президії РК, голова ППО Рукшинської ЗОШ І-Шст. Рукшинського ОТГ; Слугіна Наталія Григорівна  –   завідуюча ДНЗ «Сонечко» м.Хотина; Долгий Анатолій Іванович    –   член президії РК, голова ППО Полянського НВК І-ІІІ ст. Клішковецької ОТГ; Числаш Галина Петрівна     –     директор Малинецького НВК І-ІІІ ст. ; Давня Марія Олександрівна  –    голова ППО Недобоївської ЗОШ І-ІІІст. Недобоївської ОТГ; Молдован Наталія Анатоліївна – директор Бочковецького НВК І-ІІ ступенів; Семенова Тереза Федорівна    -     член президії РК, голова ППО Хотинської гімназії . У своїх доповідях виступаючі зазначили , що Профспілки — важливий інститут громадянського суспільства, який захищає права і свободи громадян у галузі трудових відносин. І ця роль профспілок набуває особливо важливого значення в умовах становлення демократії та ринкової економіки в нашій країні.

    Також , йшла мова про проблеми, які часто виникають в нашій країні (низька чи невчасна виплата заробітної плати) не є лише українськими, це загальноєвропейські проблеми, пов’язані з різними економічними катаклізмами . Виступаючі звернули увагу  на те, що потрібно працювати і вміти відстоювати свої права. І захистити людину праці може лише профспілка – потужна організація, яка ефективно працює і бореться за права як студентів, так і працівників.

     Підсумком роботи пленуму стала спільна постанова «Про стан виконання зобов’язань сторонами соціального  діалогу за Колективним договором між Управлінням освіти районної державної адміністрації та Хотинською районною організацією працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки».

   Також цього дня  нагороджували призерів 1-го етапу районного етапу  Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019» , обрано кращих із кращих – це вчителі-ентузіасти, які  одержимі своєю роботою та відважні , бо вони наважилися піти на непросте випробування – узяти участь у всеукраїнському конкурсі “Учитель року – 2019″. Талантом і майстерністю вони довели: педагог – професія далекої дії, бо вчитель веде дітей країною знань, як майстер, перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок. 
   20 педагогів із 12 закладів освіти Хотинщини узяли участь у першому зональному етапі. Крім нагородження призерів, подяки вручено директорам шкіл району, які представили на конкурс найбільше вчителів, та педагоги яких є його постійними учасниками.Зворушливими та гарними вітаннями вчителям стали виступи талановитих діток Хотинщини, які подарували присутнім святковий настрій та теплу атмосферу. Щедрівки, колядки та щирі віншування подарував педагогам хор ветеранів.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика