Профспілки активно підтримують впровадження Цілей сталого розвитку

Автор: autor  |  16 Чер 2019 | розділ: Без категорії
G

Федерація профспілок України закликала Уряд до активної підтримки та впровадження Цілей сталого розвитку та прийнятті змістовної Політичної декларації.

У листі Голови ФПУ Григорія Осового до Кабінету Міністрів України повідомляється, що у вересні 2019 року глави держав і урядів візьмуть участь у Саміті з Цілей сталого розвитку з метою аналізу досягнутого прогресу у їх виконанні. Саміт відбудеться в Нью-Йорку у штаб-квартирі ООН.

Міжнародний профспілковий рух вважає прийняття Цілей сталого розвитку історичною подією у питанні просування порядку денного, що базується на правах і охоплює три аспекти сталого розвитку: економічний, соціальний та екологічний.

Профспілки рішуче закликають держави-члени ООН прийняти змістовну Політичну декларацію, яка підтвердить їхні зобов’язання, зміцнить довіру до усієї структури Цілей сталого розвитку і до багатосторонньої системи ООН у цілому.

Профспілки вимагають включення низки пріоритетів в якості основи Політичної декларації, серед яких необхідність посилання соціального захисту, як одного з основних інструментів боротьби з бідністю та нерівністю, а також зміцнення соціального діалогу між роботодавцями, представницькими організаціями працівників та урядами, як інструменту забезпечення демократичних, репрезентативних та прозорих процесів прийняття рішень. 

За матеріалами ФПУ 

 
 1
12 червня 2019
 
 
 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика