Міжнародний день молоді: від святкування до захисту прав

Автор: autor  |  13 Сер 2019 | розділ: Без категорії
1565590907_cda15b40d60a541446e79f59ed750110

Щорічно 12 серпня за всьому світу відзначається Міжнародний день молоді.

Свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН ще у грудні 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді. Вперше свято відзначили 12 серпня 2000 року.

Метою проведення цього свята є об’єднання молодих людей різних країн для особливої уваги до різних проблем молоді: працевлаштування, освіта, психологічні травми і особливості, поведінки в суспільстві, питання сексуального характеру, створення сім’ї, молодих батьків та іншим.

У той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. Ринки праці зазнають труднощів із забезпеченням стабільної зайнятості з гарними перспективами для молодих людей, за винятком висококваліфікованих фахівців.

За статистикою аналітичної компанії Euromonitor International, у світі нараховується майже наразі молоді (людей до 30 років) становить 3,5 мільярда людей. Більше півмільярда з них живуть в бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу і щодня 7 тисяч молодих людей заражаються ВІЛ/СНІДом.

У цей день усі заходи до Дня молоді присвячені висвітленню проблем молоді, захисту їх прав та свобод. А уряди усіх країн закликають звернути увагу на актуальні та гострі питання, з якими зіштовхуються молоді люди. 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика