17 звітно – виборна конференція Хотинської районної організації профспілки працівників освіти і науки

Автор: autor  |  13 Жов 2019 | розділ: Без категорії
72490485_1318673478256887_4844196491062935552_n

           11жовтня 2019 року відбулася ХVІI звітно-виборна конференція Хотинської районної організації профспілки працівників освіти і науки.У роботі конференції взяли участь більше ста де­легатів первинних профспілко­вих осередків та запрошених керівників освітніх  за­кладів Хотинщини.Захід розпочався з ушануван­ня хвилиною мовчання пам’яті всіх, хто загинув, відстоюючи не­залежність та цілісність України.     Голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Галина Василенко звіту­вала про роботу виборного ор­гану за період з 14 грудня 2014 року до 11жовтня 2019 року. У звітній доповіді голова РК Профспілки  проаналізувала діяльність профспілкової організації за звітний період щодо поліпшення роботи по захисту прав і законних інтересів закладів і працівників галузі, зосередилася на завданнях, які необхідно реалізувати найближчим часом. В обговоренні  доповіді виступили: Байдюк Ю.І.,  голова КЗ «Хотинська загальноосвітня школа-інтернат№1», який зазначив про важливу роль галузевої профспілки в період децентралізації; Давня М.О, голова первинної профспілкової організації Недобоївського ЗЗСО І-ІІІст.; Палагнюк Г.В. – голова первинної профспілкової організації Рукшинської ЗОШ І-ІІІст.; Долгий А.І.- голова ППО Полянського НВК; Кирилюк Н.С., директора Клішковецької гімназії,  Одайна Л.Б.- голова ППО Хотинського НВК.

         Конференція заслухала та затвердила звіт ревізійної комісії Хотинської  районної організації Профспілки працівників освіти і науки , яку очолює Бобик С.М.  Делегати конференції визнали роботу районної комітету Профспілки задовільною та прийняли проект постанови «Звіт про роботу Хотинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України за період з 14жовтня 2014 року по 11 жовтня 2019 року і завдання на наступний звітний період» без доповнень.У виступі на конференції  в.о. начальника відділу освіти Хотинської райдержадміністрації  А.В.Колесникова проаналізувала фінансовий стан освітньої галузі , зазначила, що й надалі співпрацюватиме з профспілкою як з соціальним партнером у відстоюванні інтер­есів освітян району. В обговоренні нагальних про­блем районної організації проф­спілки працівників освіти взяли участь – в.о. голови райдержадміністрації  Марцинкевич В.А., голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки В.В.Дудчак та делегати конференції .У ході конференції було розглянуті питання : про вибори голови Хотинської районної організації Профспілки  працівників освіти і науки та його заступника, про склад ревізійної комісії, про вибори делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію Профспілки та про делегування представників від Хотинської районної організації Профспілки до складу обкому Профспілки.Головою Хотинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки  втретє делегати одноголосно обрали Василенко Галину Макарівну, заступником голови – Палагнюк Ніну Степанівну.

      Звітні роки були багатими на різні події та заходи, новації у законодавстві, реформи, децентралізаційні процеси, соціальні зміни та політичні негаразди. Але варто відзначити, що Хотинська районна Профспілка і на сьогодні бачить своє призначення в захисті економічних і соціальних прав своїх членів профспілки, тобто реальне відстоювання інтересів своїх спілчан та дотримання законодавства. Продовжить системну роботу щодо оновлення підходів до формування позитивного іміджу Профспілки та спрямовуватиме зусилля всіх на підвищення ролі і статусу первинної ланки, зміцнення довіри рядових членів організації до Профспілки, формування у них відчуття особистої значущості та причетності до дій численного профспілкового загалу освіти. 
        Ми були, є і залишаємося активними, дієвими представниками освітянської спільноти району у відстоюванні трудових та соціально-економічних прав та інтересів спілчан. Наша сила в єдності!

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика