Нарада-навчання голів профкомів закладів освіти району

Автор: autor  |  09 Лис 2016 | розділ: Новини
нарада

          9 листопада , у приміщенні Будинку дітей та учнівської молоді, відбулася нарада-навчання голів первинних профспілкових організацій закладів освіти району.

         На порядок денний наради були винесені питання :

1.Ознайомлення із довідкою та постановою президії обкому від 02.11.2016 року «Про роботу Хотинського РК профспілки щодо забезпечення реалізації Положень Угоди та колективних договорів в частині нормування оплати праці та забезпечення інших соціально-економічних інтересів спілчан».

По результатах обговорення прийнято відповідні заходи щодо усунення зауважень та пропозицій викладених у вищезазначених документах.

2.Про підсумки обласного семінару голів РК на базі Рукшинської та Клішківської ЗОШ І-Ш ступенів «З практики роботи Хотинської районної організації профспілки освіти в умовах реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» , який проведено 19 жовтня ц.р.

В ході обговорення визначено основні напрямки діяльності освітянської профспілки та первинок в умовах ОТГ.

3.Про результати Акції протесту освітян столиці та областей 1 листопада та Всеукраїнську акцію протесту 17 листопада ц.р. напередодні прийняття Державного бюджету України на 2017 рік (з метою врахування в проекті Держбюджету видатків на реалізацію державних соціальних гарантій та недопущення зниження рівня життя населення).

4.Юридичний всеобуч (по актуальних матеріалах НПА , запропонованих юристом обласного комітету профспілки Безручаком В.В.).  

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика